Oprawki Pruszków - dla dzieci, okulary z nakładkami przeciwsłonecznymi

       W naszym salonie znajdziesz oprawkę dla siebie

Dobrane do kształtu twarzy, ciekawe kolory, najlepsze marki. Wygodne w noszeniu i modne oprawki okularów to podstawa idealnej prezentacji i wysokiego komfortu użytkowania. Niezależnie od tego, czy pasują do Ciebie złote, futurystyczne oprawki czy klasyczne okulary, w naszej ofercie znajdziesz to czego szukasz. Oferujemy niezwykle bogaty wybór oprawek w Pruszkowie w różnym stylu, najbardziej znanych marek takich jak:

Versace, Emporio Armani, Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Ray Ban,Vogue, Belutti i wiele, wiele innych.

Stawiamy jedynie na najlepszych producentów w branży akcesoriów optycznych. Wybrane przez nas marki nie tylko proponują estetyczne, wygodne modele, ale również solidną konstrukcję i wytrzymałe materiały. Dzięki temu możemy zagwarantować najlepsze oprawki w Pruszkowie, a klienci zyskują pewność, że zakupione okulary posłużą im przez bardzo długi czas.

Marki, które u nas znajdziesz

Oprawki korekcyjne

Pierwszym etapem zakupu okularów jest wybranie oprawek. Okulary korekcyjne są najpopularniejszą metodą korekcji wady refrakcji. Oprawki korekcyjne to przyrząd optyczny znoszący lub zmniejszający skutki wrodzonej lub nabytej wady wzroku, takiej jak nadwzroczność, krótkowzroczność, astygmatyzm, czy starczowzroczność.  Podczas doboru okularów korekcyjnych powinniśmy przede wszystkim skupić się na radach optyka, dzięki swojej specjalistycznej wiedzy odpowiednio dobierze okulary bądź soczewki.

Drugim etapem zakupu okularów, obok wyboru oprawki, jest dopasowanie odpowiednich do naszych potrzeb soczewek. Oferujemy najszerszy asortyment soczewek jednoogniskowych, dwuogniskowych, progresywnych a także polaryzacyjnych.

W naszej ofercie soczewek okularowych znajdą Państwo :
-soczewki progresywne
-soczewki do bliskich i pośrednich odległości
-soczewki relaksacyjne
-soczewki fotochromowe
-soczewki o wyższym współczynniku załamania światła (wycienione)
-soczewki do pracy przy komputerze
-soczewki dla kierowców
-soczewki barwione (okulary przeciwsłoneczne korekcyjne)
-soczewki do kontroli krótkowzroczności MiYOSMART

Soczewki okularowe

Serwis gwarancyjny
i pogwarancyjny okularów - Pruszków

Okulary jako jedno z nieustannie użytkowanych akcesoriów są narażone na wiele niebezpiecznych sytuacji czy szkodliwych czynników. Wieloletnia eksploatacja lub nieprzewidziany wypadek niekiedy sprawiają, że to narzędzie optyczne ulega uszkodzeniu, a przez to nie nadaje się do dalszego użytku.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie wszystkie sytuacje da się przewidzieć lub im zawczasu zapobiec. Dlatego zapewniamy, że każdy zakup jest objęty dwuletnią gwarancją. Na jej podstawie przysługuje Państwu darmowy serwis oraz naprawa drobnych usterek oprawek w Pruszkowie, takich jak:

– prostowanie opraw,
– wymiana zauszników,
– wymiana nosków,
– wymiana śrubek,

Po tym okresie serwis oprawek w Pruszkowie jest możliwy w zależności od dostępności części u producenta.

Oprawki dla dzieci - Pruszków

Jako specjaliści w branży wiemy, że najbardziej wymagającą grupę klientów stanowią dzieci. Pociechy bez ogródek potrafią powiedzieć, że coś im się nie podoba, jest niewygodne lub nie odpowiada ich gustowi w inny sposób. Niektórym może się to wydawać problematyczne przy doborze oprawek dla dzieci w Pruszkowie.

Czytaj dalej...

Jednak my nie boimy się wyzwań, starając się znaleźć idealnie dopasowane okulary dla każdego - bez względu na wiek, wadę, preferencje czy gust. Dlatego oferujemy również szeroki wybór oprawek dla dzieci w Pruszkowie.

Zachęcamy wszystkich rodziców do odwiedzenia naszego salonu Esti Optics. Pomożemy w wyborze tego jednego, idealnego modelu spośród szerokiej gamy oprawek dla dzieci. W Pruszkowie możemy pochwalić się wysoką skutecznością i zaufaniem wielu rodziców, których pociechy z chęcią noszą otrzymane u nas okulary.

Okulary z nakładkami przeciwsłonecznymi - Pruszków

O wzrok warto dbać nie tylko w kontekście korzystania z urządzeń posiadających ekrany emitujące niebieskie światło. Również promieniowanie słoneczne negatywnie wpływa na kondycję oczu, a nawet może powodować różne choroby. Z tych względów warto zainwestować w okulary z nakładkami słonecznymi - w Pruszkowie oferujemy największy wybór takich opraw .

Proponowane przez nas okulary z nakładkami słonecznymi w Pruszkowie to dobra opcja, ponieważ skutecznie chronią oczy przed szkodliwym wpływem promieniowania ultrafioletowego emitowanego przez słońce. W ten sposób istnieje spora szansa na uniknięcie zachorowania na takie schorzenia jak posłoneczne uszkodzenie rogówki, skrzydlik, ostre zapalenie spojówek, zaćma, wczesna starczowzroczność, skrzydlik, degeneracja plamki żółtej, a nawet czerniak.

W Esti Optics posiadamy największy wybór wśród optyków w Pruszkowie okularów z nakładką przeciwsłoneczną . W bogatej ofercie tych opraw , posiadamy nakładki damskie , męskie i dziecięce. Zapewniamy profesjonalną pomoc w zakresie doboru okularów z nakładkami słonecznymi w Pruszkowie. Dzięki temu ten element zostanie dobrze dopasowany do użytkowanych oprawek, a jednocześnie odpowiednio spełni swoje zadanie, chroniąc oczy przed promieniowaniem. Zachęcamy do odwiedzenia Esti Optics - naszego profesjonalnego salonu optycznego w Pruszkowie!