BEZPŁATNE BADANIE WZROKU

Sprawdź bezpłatnie swój wzrok

Wzrok to nieoceniony dar, dlatego kiedy tylko pojawią się najdrobniejsze trudności w widzeniu, należy niezwłocznie skonsultować się ze specjalistą, aby uzyskać odpowiednią pomoc. Nawet jeżeli nie odczuwasz problemów ze wzrokiem, warto regularnie korzystać z pomocy specjalistów. Badanie doboru korekcji okularowej wykonujemy codziennie w godzinach pracy salonu !

RODZAJE BADAŃ:

Badanie wzroku

Wizyta podczas, której przeprowadzone zostaną szczegółowe badania konieczne, aby dobrać okulary korekcyjne. Badanie ma na celu ocenę jakości widzenia oraz diagnozę wad jawnych i ukrytych, które nie wymagają leczenia, a które można skorygować za pomocą okularów.

Kompleksowe badanie wad refrakcji to szereg działań diagnostycznych, mających na celu sprawdzenie funkcjonowania układu wzrokowego. W naszym gabinecie procedura ta obejmuje:

  1. Badanie ostrości wzroku.
  2. Badanie przy użyciu lampy szczelinowej.
  3. Komputerowe badanie wady wzroku.

Badanie w celu dopasowania soczewek kontaktowych:

Wizyta , w trakcie której przeprowadzone zostaną wszystkie badania konieczne, by dobrać odpowiednie soczewki kontaktowe. Jest to zwykle dłuższa wizyta w trakcie której pacjent ma naukę zakładania i ściągania soczewek oraz otrzymuje pakiet startowy w cenie badania.

W skład badania wykonywanego w celu dopasowania soczewek kontaktowych wchodzi:

  • sprawdzenie ostrości wzroku
  • ustalenie dokładnej refrakcji oka
  • pomiar krzywizny rogówki
  • sprawdzenie przedniego odcinka oka
  • ocena wydzielania łez.

Badanie przy zakupie okularów

GRATIS!